• UWAGA!

W roku szkolnym 2020/2021 nie zostanie uruchomiona kolejna edycja kursu pszczelarz (brak kadry pedagogicznej).

Wszystkie osoby, które złożyły wnioski i dokumenty bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. O możliwości otwarcia kursu będziemy informować na bieżąco.

Uwaga kurs RL.04 - pszczelarz sem. III - kontynuacja

Pierwsze zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 rozpoczną się w piątek 2 października 2020r. o godz. 15:30, a następnie w sobotę o godz. 9:00.

Harmonogram zajęć na semestr zostanie przedstawiony na zajęciach.

Nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy prowadzi nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych na rok szkolny 2020/2021. Nauka w liceum prowadzona jest w formie zaocznej. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w piątki (po godz. 15:00) i w soboty. Nauka w liceum jest BEZPŁATNA! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny (tel 74 852-10-05) lub osobisty (codziennie w godz. 8:00-14:00).

W okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020r. nauka na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych prowadzona jest zdalnie na platformie Moodle.

Szanowni Państwo

W związku z ogłoszeniem przez Premiera działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa zajęcia  w  szkole są zawieszone od 12.03.2020r. do 25.03.2020r. (włącznie).

Zawieszeniu podlegają:

• wszystkie zajęcia dydaktyczne prowadzone w szkole,
            • nauczanie indywidualne w domu ucznia,
            • zajęcia praktyczne w Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy.

Zajęcia dydaktyczne w ramach kursu RL.04 - Prowadzenie produkcji pszczelarskiej w dniach 20-21 marca 2020r. zostają zawieszone. Zajęcia zostaną przesunięte na inny termin, który podamy w późniejszym czasie.

Centrum Kształcenia Ustawicznego

W Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych